کیف لوازم نوزاد

راهنمای خرید کیف لوازم نوزاد

یکی از اجزاء جدانشدنی خرید سیسمونی، خرید کیف نوزاد است. در ماه های اول به دنیا آمدن نوزاد، مراقبت از او اهمیت بیشتری دارد. نوزاد تاب تحمل گرسنگی را ندارد و همیشه شیر او باید آماده باشد. سیسمونی همیشه هم باید پوشک همراه خودتان داشته باشید. ولی این‌ها تمام کار نیست. باز هم وسایل زیادی هستند که همیشه باید همراه کودک داشته باشید. اینجا است که اهمیت کیف نوزاد بیشتر به چشم می آید، این کیف ها به شما این امکان را می‌دهند که به راحتی تمامی وسایل مورد نیاز نوزاد را هنگام بیرون رفتن با خود حمل کنید. سیسمونی برای همین است که خرید کیف لوازم نوزاد را جزء جداشدنی سیسمونی می‌نامیم. ولی آیا می‌دانید یک کیف و ساک لوازم نوزاد مناسب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ در ادامه به توضیح لزوم استفاده از این کیف ها و همچنین ویژگی‌های مهم آن‌ها خواهیم پرداخت.


پیشنهاد فروشگاه اینترنتی سیسمونی و اسباب بازی بیبی پرو: بررسی لیست سیسمونی نوزاد

Okiedog39004.1-800x800-462x462.jpg

واقعاً کیف لوازم نوزاد احتیاج می‌شود؟

نوزادها واقعاً غیرقابل پیش‌بینی هستند. شاید تنها چند دقیقه از غذاخوردن او گذشته باشد، ولی مجدد برای غذا گریه کند. سیسمونی جدای از این مسئله، هرچقدر هم که نوزادتان قابل پیش‌بینی باشد، حداقل چندین مرتبه (۶ الی ۱۰ مرتبه!) در طول روز احتیاج به عوض کردن پوشک او دارید. حال تصور کنید که وسط خیابان، داخل ماشین، هواپیما، قطار و یا … مجبور باشید پوشک کودکتان را عوض کنید!

مواردی که ذکر شدند قابل پیش‌گیری نیستند، ولی حداقل می‌توانید همیشه مجهز و آماده برای مقابله با آن‌ها باشید و با این کار دلگرمی و اطمینان خاطر بیشتری داشته باشید. سیسمونی یعنی تمام وسایلی که فکر می‌کنید ممکن است بنا به هر دلیلی نیاز شوند را در بیرون خانه هم همراهتان داشته باشید. البته تمام این‌ وسایل را داخل یک کیف و یا کوله پشتی معمولی هم می‌توان گذاشت، ولی وقتی راحتی و دسترسی سریع را هم لحاظ کنید، اینجاست که شما هم به فکر خرید ساک لوازم نوزادمی‌افتید.


مهم ‌ترین ویژگی های کیف لوازم نوزاد

 

سایز و وزن

کیف و ساک های لوازم نوزاد در طرح‌ و اندازه‌های مختلف در بازار موجود هستند. بعضی از آن‌ها در قالب کوله‌پشتی هستند تا حمل آن‌ها راحت‌تر باشد. برخی از اینکیف های لوازم نوزاد شکل و ظاهر کیف های روزمره را دارند و اصلاً مشخص نیست که برای لوازم نوزاد هستند، برخی دیگر هم از ظاهرشان پیداست که چه کاربردی دارند. سیسمونی ولی به‌هرحال، شکل و ظاهر کیف و یا کوله پشتی هرچه که باشد، همیشه به سایز و وزن آن توجه کنید! شاید بتوان این مورد را مهم‌ترین عامل در هنگام خرید کیف و یا کوله پشتی لوازم نوزاد دانست. بعضی از این کیف و ساک ها با ظاهری جذاب‌تر طراحی شده‌اند که همین باعث می‌شود کمی وزن بیشتری داشته باشند. سیسمونی این نکته را همیشه در نظر داشته باشید که ممکن است برای زمان و مسافت طولانی این کیف‌ها را با خود حمل کنید، پس هم باید به اندازه‌ی کافی جادار باشند تا تمام لوازم مورد نیاز کودک را در خود جای دهند، هم به اندازه کافی سبک باشند تا حمل آن‌ها راحت باشد. در خاطر داشته باشید که یک نوزاد را هم باید حمل کنید و فقط کیف را جابجا نمی‌کنید.

39003.1-800x800-462x462.jpg

حمل آسان

جدا از مسئله وزن، نحوه حمل هم خیلی مهم است. آیا کیفی که می‌خرید دستگیره‌های خوبی دارد؟ راحت هستند؟ می‌توان آن را مثل کوله‌پشتی حمل کرد؟ آیا همراه خود بندِ مخصوصِ آویزان کردنِ کیف هم دارد؟

در نظر داشته باشید که قرار است با یک دست نوزاد را در آغوش داشته باشید، و با یک دست دیگر تمام کارها را انجام دهید. سیسمونی بنابراین خیلی مهم است که کیف لوازم نوزاد را بتوانید روی شانه‌های خود آویزان کنید و به راحتی به محتویات آن دسترسی داشته باشید (مثلاً‌ کارت بانکی خود را از داخل کیف خارج کنید). از این حیث می توان به کیف های لوازم نوزاد اوکی داگ اشاره کرد که عموم آن ها را می‌توان با سه حالت (دستی، آویز و یا کوله پشتی) استفاده کرد.


Okiedog3701203-800x800-462x462.jpg

راحتی

این مورد را می‌توان به نوعی برآیند دو مورد قبلی دانست. هنگام خرید کیف نوزاد و ساک لوازم نوزاد باید در نظر داشته باشید که آیا هنگام حمل این کیف راحت هستید؟ این مسئله به کیفیت ساخت کیف بازمی‌گردد. سیسمونی آیا بندها وزن را به‌صورت مناسب و متعادلی تقسیم می‌کنند؟ اگر اینطور نباشد خیلی سریع احساسی خستگی و تن ‌درد خواهید کرد. وجود منافذ لازم برای جریان هوا و جلوگیری از عرق کردن بدنتان هم یکی دیگر از موارد است.

امکان سازماندهی وسایل در کیف لوازم نوزاد

آینده‌نگر باشید! قرار است وسایل زیادی را داخل این کیف‌ها قرار بدهید. از لوازم نوزاد گرفته، تا حتی برخی لوازم شخصی خودتان. سیسمونی بنابراین حتماً کیفی انتخاب کنید که بخش و جیب‌های زیادی داشته باشد تا دسترسی به‌ هریک از این لوازم راحت‌تر باشد. مثلاً یک جیب مخصوص پوشک، یک جیب مخصوص اسباب‌بازی‌ها، یک جیب مخصوص خوراکی و …

%DA%A9%DB%8C%D9%81-%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%AF%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%B3-%D9%85%D8%B4%DA%A9%DB%8C-1-800x800-462x462.jpg

قابلیت شستشو

کیف و ساک لوازم نوزادی که به عنوان سیسمونی خریداری می‌کنید را در واقع برای چند سال احتیاج خواهید داشت. بنابراین، بخشی از موضوع نگهداری از آن به جنس و قابل شستشو بودن باز می‌گردد. سیسمونی توصیه می‌کنیم کیفی انتخاب کنید که قابلیت شستشو داشته باشد.

ویژگی‌های اضافه

بعضی کیف‌ها ویژگی‌های اضافه دیگری هم دارند که ممکن است برای شما جالب و یا لازم باشند. مثلاً بعضی از کیف‌ها جیب عایق بندی شده دارند تا برای مثال شیر را داخل آن قرار دهید.

برخی جادستمالی دارند، برخی از کیف‌ها هم خودشان زیرانداز مخصوص تعویض پوشک نوزاد را دارند.

%DA%A9%DB%8C%D9%81-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA%DB%8C-%DA%AF%D9%84%D8%A8%D9%87%DB%8C-%D8%A7%D9%88%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%DA%AF-Okiedog.1-800x800-462x462.jpg

چه لوازمی داخل کیف نوزاد بگذاریم؟

ضرویات شامل: پوشک (یک پوشک به برای هر ساعت بیرون از خانه بودن + یک عدد اضافه). زیرانداز بهداشتی. یک دست لباس اضافی. یک شیشه شیر. یک پتو. دستمال کودک


وسایلی که بهتر است داشته باشید: لوازم بهداشتی شستشوی دست، کرم ضد آفتاب،‌ رو انداز، اسباب‌ بازی، خوراکی، پستانک، حلقه دندانی کودک، یک بلوز سبک برای خودتان

البته بعضی از وسایل ذکر شده در لیست فوق بسته به سن و سال کودک شما هستند. سیسمونی مثلاً‌ حمل اسباب بازی برای نوزاد خیلی کم سن ‌و سال لزومی ندارد.

35003.1-800x800-462x462.jpg

پیشنهاد ویکی بیبی پرو : خرید انواع کیف لوازم کودک, از فروشگاه اینترنتی سیسمونیاسباب بازی بیبی پرو .

خرید اینترنتی کیف لوازم okiedog :

https://babypro.ir/okiedog

خرید ایننترنتی کیف لوازم kalencom:

https://babypro.ir/kalencom

خرید اینترنتی کیف لوازم pacapod :

https://babypro.ir/pacapod

منابع:

https://www.babylist.com/hello-baby/best-diaper-bags

https://www.wanderluststorytellers.com/best-diaper-bag-for-travel/

https://www.thebump.com/a/how-to-buy-a-diaper-bag

http://www.bounty.com/pregnancy-and-birth/preparing-for-your-new-arrival/what-you-need-in-a-baby-changing-bag


پیشنهاد فروشگاه اینترنتی سیسمونی و اسباب بازی بیبی پرو: بررسی لیست سیسمونی نوزاد


منبع : https://babypro.ir/wiki

/ 0 نظر / 5 بازدید